clock  SEČ |  UTC | 1 z 92 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2017/18:
Winfried Deppe (WD), Jon Holland (123), Martin Dvořák (CCC), Helmut Künne (F9) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Vánoční Pohár 2017 › Výsledky › Den 3 › 29.12.2017

Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Celkové výsledky Novoroční 500 km

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 497 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Mikko Nurminen MX OH-900 ASG29 303 km 01:44:28 174 km/h 0 497
2 Finished Bart Leysen B9 BL-EU27 ASG29 303 km 01:46:14 171.1 km/h 0 484
3 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS10 303 km 01:47:40 168.8 km/h 0 473
4 Finished Jarmo Karjalainen JKK OH-HML ASG29 303 km 01:48:12 168 km/h 0 469
5 Finished Jan Michalek Y77 JERRY ASG29 303 km 01:49:07 166.6 km/h 0 463
6 Finished Arne-Martin Guettler AXM LN-GOD LS10 303 km 01:49:52 165.5 km/h 0 458
7 Finished OVIDIU FEDER ERA YR-9ERA ASG29 303 km 01:50:54 163.9 km/h 0 450
8 Finished Quinten Hermans REA OO-QAS Ventus2cx 303 km 01:50:57 163.9 km/h 0 450
9 Finished Mihaly Knausz KMI HA-5005 ASG29 303 km 01:52:07 162.1 km/h 0 442
10 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASG29 303 km 01:52:31 161.6 km/h 0 440
11 Finished Petr Plinta 7T OK-0357 ASG29 303 km 01:53:04 160.8 km/h 0 436
12 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASG29 303 km 01:53:34 160.1 km/h 0 433
13 Finished Alex Holswilder V3 G-NOOB ASG29 303 km 01:53:41 159.9 km/h 0 432
14 Finished Alexander Novikov AVN UR-BNJA ASG29 303 km 01:54:10 159.2 km/h 0 429
15 Finished Egon Jorgensen X5 OY-XKP ASG29 303 km 01:54:26 158.9 km/h 4 423
16 Finished Frank Schwerdtfeger O9 D-9810 ASG29 303 km 01:55:01 158.1 km/h 0 423
17 Finished Burkhard Fries BFF D-1968 Ventus2cx 303 km 01:55:20 157.6 km/h 0 421
18 Finished Martin Baran MOV OK-7103 LS10 303 km 01:55:34 157.3 km/h 0 420
19 Finished Tomasz Siejek GD5 SP-0055 Ventus2cx 303 km 01:55:49 157 km/h 0 418
20 Finished Radek Pilar RP9 OK-7412 Ventus2cx 303 km 01:56:27 156.1 km/h 0 414
21 Finished Petr Polach SOP OK-6808 LS10 303 km 01:57:12 155.1 km/h 0 410
22 Finished Peter Sanitra MV 2244 ASG29 303 km 01:57:40 154.5 km/h 0 407
23 Finished Hans Nyc JN OK-6200 ASG29 303 km 01:58:23 153.6 km/h 3 400
24 Finished Jaro Pincek H7 OM-1155 LS8s 303 km 02:04:25 146.1 km/h 7 397
25 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2cx 303 km 01:59:34 152.1 km/h 0 396
26 Finished Pj S PJS PH-PJS ASG29 303 km 01:59:45 151.8 km/h 0 395
27 Finished Uwe Melzer UWE FUNFLY ASG29 303 km 02:00:20 151.1 km/h 0 391
28 Finished Martin Grmela GRM OK-1405 Ventus2cx 303 km 02:00:22 151 km/h 2 389
29 Finished Stefan Selker D75 D-1905 Ventus2cx 303 km 02:02:05 148.9 km/h 0 381
30 Finished Miro Kucera MK7 OM-2507 ASG29 303 km 02:03:16 147.5 km/h 0 374
31 Finished Jan Podolan A22 ANDEL ASG29 303 km 02:03:19 147.4 km/h 0 374
32 Finished Miomir Ivanovic MIO 4O-001 ASG29 303 km 02:08:15 141.8 km/h 0 348
33 Finished Michal Szalek 4MS SP7470 ASG29 303 km 02:07:15 142.9 km/h 7 346
34 Finished Roman Guth RG7 OK-74 Discus2c 303 km 02:15:19 134.3 km/h 2 344
35 Finished Honza Matejcek JAN OK-2722 Discus2c 303 km 02:19:04 130.7 km/h 0 329
36 Finished Russel Marais K7 ZS-RUSS Discus2c 303 km 02:19:17 130.5 km/h 0 328
37 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Ventus2cx 303 km 02:12:44 137 km/h 0 326
38 Finished Ibsen IBSEN VB OM-0922 ASG29 303 km 02:15:17 134.4 km/h 0 314
39 Outland Piotr Raczynski PIT SP-2901 ASG29 239.45 km 0 172
40 No IGC Marek Marcuss 030 SP-0303 Ventus2cx 45.4 km 1 0
41 Crashed Mathias Muench MMU D-2197 LS10 263.48 km 5 0
42 Crashed Leszek Tomasik LTO SP-2188 Ventus2cx 241.4 km 0 0
43 No IGC Petr Filip P82 OK-1982 Ventus2cx 196.71 km 0 0
44 Crashed Eman Sadik EMA OK-1940 ASG29 113.2 km 1 0
45 Crashed Sergio Chausov SVC UR-BEAR ASG29 84.9 km 1 0
46 Crashed Winfried Deppe WD D-2709 ASG29 82.8 km 0 0
47 No IGC Daniel Skoczylas DXS SP-3481 Ventus2cx 70.3 km 0 0

download Stáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 3 › 29.12.2017 › 20:00 SEČ › Pátek

Briefing Map

Server:Xmas Cup 2017 Heslo:


This task is dedicated to our Condor community friend, we have lost this year - Michal Brabec. Rest in peace, Michal...


Datum:29. 12. 2017
Čas:20:00 SEČ (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:NewZealand [0.8]
Třída:18-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:00:00
Condor datum:29. 12. 2017
Výška startu:max. 1500 m QNH
Směr větru:309 °


Vzlet:Omarama
Start:L463 SOx 400
1. OB:025-Dobson
2. OB:051-Morven
3. OB:109-Ida Radio
4. OB:122-West Control
Cíl:Omarama
Vzdálenost:303 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte BEZPEČNE, hodně štěstí všem pilotům!


download  Stáhnout letový plán (FPL soubor)