clock  SEČ |  UTC | 1 z 90 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Xmas Cup 2016 Xmas Cup 2016 Xmas Cup 2016 Xmas Cup 2016 Xmas Cup 2016 Xmas Cup 2016 Xmas Cup 2016

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2016/17:
Fransois Seijffert (SOI), Mathias Münch (MMU), Jon Holland (123), Martin Dvořák (CCC), Helmut Künne (F9) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Vánoční Pohár 2016 › Výsledky › Den 2 › 28.12.2016

Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Celkové výsledky Novoroční 500 km

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 522 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Finn Kristensen FK OY-XBG ASG29 289.13 km 01:48:18 160.2 km/h 0 522
2 Finished Sasa Mihajlovic SM1 9A-GSM1 ASG29 289.13 km 01:53:38 152.7 km/h 0 481
3 Finished Winfried Deppe WD D-2709 ASG29 289.13 km 01:53:47 152.4 km/h 0 480
4 Finished Erwin deBruin EDB PH-1969 ASG29 289.13 km 01:53:51 152.4 km/h 0 480
5 Finished Thibeau teuwen TIB OO-ZTF ASG29 289.13 km 01:54:47 151.1 km/h 0 473
6 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS10 289.13 km 01:54:59 150.9 km/h 0 471
7 Finished Luis Saut LHS LHS Ventus2cx 289.13 km 01:57:30 147.6 km/h 0 454
8 Finished Fransois Seijffert SOI PH-5015 ASG29 289.13 km 01:56:54 148.4 km/h 5 453
9 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASG29 289.13 km 01:57:51 147.2 km/h 0 451
10 Finished Witold Rozak WRW SP-2323 ASG29 289.13 km 01:58:08 146.9 km/h 0 449
11 Finished Mikko Nurminen MX OH-900 ASG29 289.13 km 01:58:08 146.8 km/h 0 449
12 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASG29 289.13 km 01:58:10 146.8 km/h 0 449
13 Finished Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 ASG29 289.13 km 01:58:21 146.6 km/h 0 448
14 Finished Martin Baran MOV OK-7103 LS10 289.13 km 01:59:05 145.7 km/h 0 443
15 Finished Stefan Beach SCR SB-1961 ASG29 289.13 km 02:00:28 144 km/h 0 434
16 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH Ventus2cx 289.13 km 02:01:20 143 km/h 0 428
17 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 Ventus2cx 289.13 km 02:02:13 141.9 km/h 0 423
18 Finished Radek Pilar RP9 OK-7412 Ventus2cx 289.13 km 02:02:32 141.6 km/h 0 421
19 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASG29 289.13 km 02:02:35 141.5 km/h 0 420
20 Finished Pawel Lis PLP SP-3679 Discus2c 289.13 km 02:10:32 132.9 km/h 0 411
21 Finished Grzegorz Slabik GS2 SP-GS2 ASG29 289.13 km 02:04:14 139.6 km/h 0 410
22 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 ASG29 289.13 km 02:04:38 139.2 km/h 0 408
23 Finished Petr Sadik 63 OK-6538 Ventus2cx 289.13 km 02:04:50 139 km/h 2 404
24 Finished Jan Podolan A22 ANDEL ASG29 289.13 km 02:05:56 137.7 km/h 0 400
25 Finished paca84 laurent LM1 PACA84 LS10 289.13 km 02:07:20 136.2 km/h 0 392
26 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2cx 289.13 km 02:07:41 135.9 km/h 0 389
27 Finished Adam Gorski AGO SP-1962 LS10 289.13 km 02:12:05 131.3 km/h 0 365
28 Finished Eman Sadik EMA OK-1940 ASG29 289.13 km 02:12:06 131.3 km/h 0 365
29 Finished Hans Nyc JN OK-6200 Ventus2cx 289.13 km 02:13:23 130.1 km/h 0 358
30 Finished jiri holub JHO OK-4408 Ventus2cx 289.13 km 02:13:58 129.5 km/h 0 355
31 Finished Zdena Zazova BZZ OK-3710 LS10 289.13 km 02:16:04 127.5 km/h 0 344
32 Finished Michal Szalek 4MS SP7470 LS8s 289.13 km 02:22:44 121.5 km/h 2 344
33 Finished Miomir Ivanovic MIO 4O-001 ASG29 289.13 km 02:17:00 126.6 km/h 1 338
34 Finished Jarda Kudrna JKD OK-6983 Ventus2cx 289.13 km 02:18:01 125.7 km/h 0 334
35 Finished Miro Kucera MK7 OM-2507 Ventus2cx 289.13 km 02:20:00 123.9 km/h 0 324
36 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 LS10 289.13 km 02:20:25 123.5 km/h 1 321
37 Finished Pavel Snajdr ST LT5 LS8s 289.13 km 02:32:12 114 km/h 0 303
38 Finished Norbert Karolyi NK1 OM-M315 ASW28-18 289.13 km 02:31:50 114.3 km/h 3 301
39 Finished Pj S PJS PH-PJS ASG29 289.13 km 02:27:50 117.3 km/h 0 288
40 Finished Martin Grmela MG OK-1405 Ventus2cx 289.13 km 02:35:34 111.5 km/h 0 257
41 Finished Jaro Pincek H7 PINDAS LS10 289.13 km 02:29:02 116.4 km/h 27 256
42 Crashed Jan Michalek Y77 JERRY ASG29 289.01 km 0 0
43 Crashed Tomasz Lazorko PSP SP-0998 ASG29 287.06 km 0 0
44 Crashed Michel-BI BIGAND 188 188 ASG29 267.5 km 0 0
45 Crashed Ladislav Prusek LP1 OK-120 ASG29 248.3 km 0 0
46 No IGC Peter Suchan PSU SK-1981 LS10 236.81 km 0 0
47 No IGC Marcus Neumann MN1 D-3702 Ventus2cx 195.3 km 0 0
48 Crashed Golden Eagle GE7 EAGLE ASG29 149.31 km 0 0
49 Crashed Adam Sz ADM SP-ADM Discus2c 78.1 km 0 0

download Stáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 2 › 28.12.2016 › 20:00 SEČ › Středa

Briefing Map

Server:Xmas Cup 2016
Heslo:
Datum:28. 12. 2016
Čas:20:00 SEČ (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:NewZealand [0.8]
Třída:18-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:13:00:00
Condor datum:28. 12. 2016
Výška startu:max. 1500 m QNH
Směr větru:309 °


Vzlet:Wanaka
Start:L440 SOx 650
1. OB:L420 SOx 400
2. OB:L525Sl600 Sos
3. OB:L463 SOx 400
4. OB:091-Wanaka
Cíl:Wanaka
Vzdálenost:289 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte BEZPEČNE, hodně štěstí všem pilotům!


download  Stáhnout letový plán (FPL soubor)