clock  SEČ |  UTC | 1 z 88 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017 Xmas Cup 2017

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2017/18:
Winfried Deppe (WD), Jon Holland (123), Martin Dvořák (CCC), Helmut Künne (F9) & Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Vánoční Pohár 2017 › Výsledky › Den 1 › 27.12.2017

Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Celkové výsledky Novoroční 500 km

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 529 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Jan Michalek Y77 JERRY ASG29 297.36 km 01:49:18 163.2 km/h 0 529
2 Finished Arne-Martin Guettler AXM LN-GOD LS10 297.36 km 01:50:47 161 km/h 0 517
3 Finished Tomasz Siejek GD5 SP-0055 Ventus2cx 297.36 km 01:51:39 159.8 km/h 0 509
4 Finished Juliett Oscar JO FLOAT ASG29 297.36 km 01:52:05 159.2 km/h 0 506
5 Finished Uwe Melzer UWE FUNFLY ASG29 297.36 km 01:52:54 158 km/h 0 499
6 Finished Erwin deBruin EDB PH-1969 ASG29 297.36 km 01:53:18 157.4 km/h 0 496
7 Finished Martin Baran MOV OK-7103 LS10 297.36 km 01:54:33 155.7 km/h 0 486
8 Finished John Verschoor 76 PH-1176 Ventus2cx 297.36 km 01:54:38 155.6 km/h 0 486
9 Finished Mihaly Knausz KMI HA-5005 ASG29 297.36 km 01:55:53 153.9 km/h 0 476
10 Finished Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 ASG29 297.36 km 01:56:01 153.8 km/h 0 475
11 Finished Jon Holland 123 G-RUSH ASG29 297.36 km 01:56:04 153.7 km/h 0 475
12 Finished Piotr Raczynski PIT SP-2901 ASG29 297.36 km 01:56:06 153.6 km/h 0 474
13 Finished Frank Schwerdtfeger O9 D-9810 ASG29 297.36 km 01:57:10 152.3 km/h 0 467
14 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASG29 297.36 km 01:57:13 152.2 km/h 0 466
15 Finished OVIDIU FEDER ERA YR-9ERA ASG29 297.36 km 01:57:34 151.7 km/h 0 464
16 Finished Leszek Tomasik LTO SP-2188 Ventus2cx 297.36 km 01:57:53 151.3 km/h 0 461
17 Finished Jarmo Karjalainen JKK OH-HML ASG29 297.36 km 01:58:29 150.6 km/h 0 457
18 Finished Mathias Muench MMU D-2197 LS10 297.36 km 01:58:45 150.2 km/h 0 455
19 Finished Michal Szalek 4MS SP7470 ASG29 297.36 km 01:58:39 150.4 km/h 2 454
20 Finished Jan Oorthuijsen WW PH-722 ASG29 297.36 km 01:59:03 149.9 km/h 0 453
21 Finished Mikko Nurminen MX OH-900 ASG29 297.36 km 02:00:01 148.6 km/h 0 446
22 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS10 297.36 km 02:00:14 148.4 km/h 0 444
23 Finished Radek Pilar RP9 OK-7412 Ventus2cx 297.36 km 02:00:57 147.5 km/h 0 440
24 Finished Eman Sadik EMA OK-1940 ASG29 297.36 km 02:01:14 147.1 km/h 0 438
25 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2cx 297.36 km 02:00:57 147.5 km/h 2 437
26 Finished Hans Nyc JN OK-6200 ASG29 297.36 km 02:03:12 144.8 km/h 0 424
27 Finished Peter Sanitra MV 2244 ASG29 297.36 km 02:04:28 143.3 km/h 0 416
28 Finished Petr Polach SOP OK-6808 LS10 297.36 km 02:06:28 141.1 km/h 0 403
29 Finished Stefan Selker D75 D-1905 Ventus2cx 297.36 km 02:07:46 139.6 km/h 0 395
30 Finished Marcus Neumann MN1 D-3702 Ventus2cx 297.36 km 02:07:51 139.5 km/h 0 394
31 Finished Burkhard Fries BFF D-1968 Ventus2cx 297.36 km 02:08:27 138.9 km/h 0 390
32 Finished Milos Kubicek UP OK-4808 Discus2c 297.36 km 02:16:12 131 km/h 0 385
33 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Ventus2cx 297.36 km 02:13:36 133.5 km/h 3 357
34 Finished Petr Plinta 7T OK-0357 ASG29 297.36 km 02:14:29 132.7 km/h 0 355
35 Finished Miro Kucera MK7 OM-2507 ASG29 297.36 km 02:16:15 130.9 km/h 0 345
36 Finished Honza Matejcek JAN OK-2722 Discus2c 297.36 km 02:24:28 123.5 km/h 0 340
37 Finished Jaro Pincek H7 OM-1155 LS8s 297.36 km 02:24:28 123.5 km/h 0 340
38 Finished Ladislav Prusek LP1 OK-120 Ventus2cx 297.36 km 02:18:15 129 km/h 1 334
39 Finished Jan Podolan A22 ANDEL ASG29 297.36 km 02:20:34 126.9 km/h 0 322
40 Finished Miomir Ivanovic MIO 4O-001 ASG29 297.36 km 02:21:34 126 km/h 0 317
41 Finished Ibsen IBSEN VB OM-0922 ASG29 297.36 km 02:22:12 125.5 km/h 0 314
42 Finished Zenon Lemonidas LEM LEM Ventus2cx 297.36 km 02:23:10 124.6 km/h 10 299
43 Finished ROB ROY C9 OM-0206 ASG29 297.36 km 02:29:34 119.3 km/h 0 279
44 Finished Peter Kunik PK7 OM-NIUS LS10 297.36 km 03:04:23 96.8 km/h 0 220
45 Outland Zdena Zazova BZZ OK-3710 LS10 83.03 km 0 58
46 Crashed Dmitry Andreyev D2A - ASG29 211.9 km 3 0
47 Crashed Sergio Chausov SVC UR-BEAR ASG29 76.7 km 1 0
48 Crashed Egon Jorgensen X5 OY-XKP ASG29 75.8 km 0 0
49 No IGC Petr Filip P82 OK-1982 Ventus2cx 0 km 0 0

download Stáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 1 › 27.12.2017 › 20:00 SEČ › Středa

Briefing Map

Server:Xmas Cup 2017
Heslo:
Datum:27. 12. 2017
Čas:20:00 SEČ (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:NewZealand [0.8]
Třída:18-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:00:00
Condor datum:27. 12. 2017
Výška startu:max. 1500 m QNH
Směr větru:299 °


Vzlet:Omarama
Start:L463 SOx 400
1. OB:109-Ida Radio
2. OB:091-Wanaka
3. OB:108-Hunters End
4. OB:077-Stewarts
5. OB:122-West Control
Cíl:Omarama
Vzdálenost:297 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte BEZPEČNE, hodně štěstí všem pilotům!


download  Stáhnout letový plán (FPL soubor)